Zkušenosti klientů
Srdeční arytmie a vysoký krevní tlak
Sira Antona jsem před časem koupila své sedmdesátileté mamince. Měla nepříjemné bušení srdce (zřejmě arytmii) a další problémy se srdcem,  vysoký krevní tlak. Bušení srdce mělo v noci i další projevy, mamince bylo někdy opravdu zle a k tomu panika, že to srdíčko nevydrží.  Po užívání Sira Antona zmizelo nejprve bušení srdce a přibližně po dvou měsících se při kontrole na kardiologii objevilo zlepšení stavu srdce i na přístrojích.
S působením Sira Antona jsem velmi spokojená a také rozhodnutá vyzkoušet ho na sobě, i když jsem zdravá. Důvod je ten, že se někdy cítím unavená. Také si myslím, že je dobré mít tyto pilulky u sebe pro případ nouze.

Romana S., Praha 9

Psychické a fyzické vyčerpání

Dobrý den,

cítila jsem se naprosto vyčerpaná po všech stránkách. Mám dceru, která se narodila s mozkovou obrnou. Teď je to náročnější, asi jde do puberty. Přípravek Sir Anton´s secret (SAS) beru, protože mi dochází síly, jak ty fyzické, tak ty duševní. Od té doby, co beru SAS se cítím o mnoho lépe. Neusínám v osm večer a psyché je na tom také podstatně lépe. A když mám před sebou fyzicky náročnější den, tak místo dvou vezmu odpoledne 3 tablety. Vydržím mnohem více. Myslím, že kdyby nebylo SAS skončila bych na antidepresivech.

Marcela B., Praha 4

Vyčerpání, energie a lepší nálada

Tuto zprávu a článek na náš web dodala Lenka Pavlíková, která je terapeutka a zabývá se u klientů vyhořením a vyčerpáním.

 

Ahoj Leničko,

opět a znovu Ti chci poděkovat. Letošní dovolená v Indonésii nebyla pro mne zrovna tou NEJ. Netuším, z jakých důvodů, snad viróza, vyčerpání. Cítila jsem se pořád slaboučká a jako mátoha.

Dovolenou jsem si prostě neužívala. Osud mi naštěstí přivál do cesty TEBE, za což děkuji.

Svou laskavostí a srdečností jsi mne dostala. Díky Tobě jsem objevila Sir Anton´s secret.

 

Díky Tobě a „SAS“ jsem zvládla náročnou cestu letadlem zpět domů. Zázračný doplněk stravy? Zázračný lék? Před odletem domů jsem požila pár tablet a nechápala jsem, co se děje. Z Jakarty jsem odlétala jako uzlíček neštěstí. Bylo mi hodně, hodně zle a myslela jsem, že tu cestu nepřežiju.

Let trval asi 13 hod. Při přestupu v Istanbulu jsem vystoupila z letadla v naprosto jiné kondici!!

Duch jako by se vrátil do mého těla a já cítila, že jsem zpátky!!

A nakonec po příjezdu domů, po skoro 33 hodinách na cestách – místo únavy – jsem byla plná energie. Zase jsem to byla já.

 

N E U V Ě Ř I T E L N É!!!!

 

Kdybych o „SAS“ věděla dříve, mohla jsem si svou dovolenou opravdu užít. Takhle jsem ji jen přežila.

Kdo to neprožil, nepochopí. Nicméně „SAS“ je teď mým každodenním společníkem.

Cítím se plná energie, mám skvělou náladu a těším se ze života!!

 

Leničko, jsem Ti vděčná. Ještě jednou D Í K Y!!

 

Vlaďka

 

Pokud si chcete přečíst celý příběh, co se vlastně odehrálo, klikněte na odkaz. Budete na blogu Lenky Pavlíkové, která o tomto příběhu ze života napsala článek.

ODKAZ ZDE.


Y2VmOT